تاریخ : سه شنبه، 24 اسفند ماه، 1395
موضوع :

معرفي نرم افزار زبان و ادبيات فارسي و راهنماي تهيه‌آن

   مژده به دبيران محترم متوسطه، دبيران انتقالي از دوره ي راهنمايي و ابتدايي به متوسطه، جديد الاستخدام و تازه كار

    تدريس و كار در كلاس را براي شما آسان كرديم. لطفاً روي كلمه بيشتر، زير انگشت اشاره كليك كنيد تا صفحه ي توضيحات مربوط به نرم افزار جامع تدريس زبان و ادبيات فارسي و چگونگي تهيه آن باز شود.                                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          با توجه به اجراي نظام آموزشي جديد، حذف تدريجي دوره ي راهنمايي و انتقال برخي دبيران راهنمايي به دوره ي متوسطه، اين گروه از دبيران محترم كه سابقه ی چنداني در تدريس دروس متوسطه ندارند، با مشكلاتي در امر تدريس مواجه مي شوند.مخصوصاً در رشته ي زبان و ادبيات فارسي كه دروس اين رشته متنوع است. دبيري كه قبلاً درس آرايه هاي ادبي يا عروض و قافيه تدريس نكرده، بدون داشتن راهنما يا بدون گذراندن دوره هاي تخصصي ضمن خدمت، توان تدريس ندارد. براي ارتقاي سطح علمي اين عزيزان كه تازه وارد دوره ي متوسطه شده اند، همچنين براي سهولت كار تدريس و انتقال دانش صحيح اين رشته به دانش آموزان، نرم افزارجامع تدريس زبان و ادبيات فارسي در كلاس درس و هر آنچه دبير نياز علمي داشته باشد و بايد به دانش آموزان خود بياموزد، تدوين شده و بر روي سيستم رايانه قابل نصب است. اين نرم افزار حاوي معاني استاندارد تمام كتب ادبيات فارسي اول تا چهارم متوسطه، خودآموز و تدريس آرايه هاي ادبي، عروض و قافيه، تاريخ ادبيات1و2، زبان فارسي، حل خودآزمايي تمام كتب و پرسش و پاسخ از تمام دروس براي استفاده در طرح سؤالات امتحاني مستمر و پاياني و بسياري نكات آموزنده ي ديگر مي باشد. همچنین اين نرم افزار برای مطالعه و آمادگی دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری بسيار كارساز و مفيد می باشد. براي تهيه ي اين نرم افزار با نگارنده تماس بگيريد تا از طريق پست پيشتاز براي شما ارسال گردد.

 

                                 تلفن همراه 1:  09166400494

                                 تلفن همراه 2:  09165100494

                                 تلفن:  06142826415

                               فاكس:  06142816415

  رحیم پورسعیدی

معاون فناوری آموزشی و دبیر زبان و ادبیات فارسی متوسطه


    در وبلاگ www.pursaeidy.blogfa.com كه به اين سايت وصل است، برخی خودآموزها را رايگان برای مطالعه ي همکاران و دانش آموزان و دانشجویان قرار دادم. با توجه به اینکه تایپ این خودآموزها به تندی صورت گرفته ممکن است اشتباهات تایپی مشاهده شود ولی در نرم افزار تمام این اشتباهات برداشته و خودآموزها ویرایش شده اند. براي رفتن به اين وبلاگ اينجا را  كليك كنيد. يا از صفحه اول سايت روي پرچم يا روي گزينه ي وبلاگ درسي كه در سريرگ همين سايت است كليك كنيد.

 


اطلاعيه نرم افزار تدريس زبان و ادبيات فارسي متوسطهrnقابل توجه دبيران محترم متوسطه، دبيران انتقالي از دوره راهنمايي به متوسطه، جديد الاستخدام و تازه كار rnافزارجامع تدريس زبان و ادبيات فارسي در كلاس درس و هر آنچه دبير نياز علمي داشته باشد و بايد به دانش آموزان خود بياموزد، تدوين شده و بر روي سيستم رايانه قابل نصب است. اين نرم افزار حاوي معاني استاندارد تمام كتب ادبيات فارسي اول تا چهارم متوسطه، خودآموز و تدريس آرايه هاي ادبي، عروض و قافيه، تاريخ ادبيات1و2، زبان فارسي، حل خودآزمايي تمام كتب و پرسش و پاسخ از تمام دروس براي استفاده در طرح سؤالات امتحاني مستمر و پاياني و بسياري نكات آموزنده ي ديگر مي باشد. همچنین اين نرم افزار برای مطالعه و آمادگی دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری بسيار كارساز و مفيد می باشد. براي تهيه ي اين نرم افزار با نگارنده تماس بگيريد تا از طريق پست پيشتاز براي شما ارسال گردد.

منبع این مقاله : :نشر دانش زبان و ادبيات فارسي
آدرس این مطلب : http://pursaeidy.ir/4//بدون موضوع/معرفي-نرم-افزار-و-راهنماي-تهيه-آن/